KONST / Litografier / Litografi 8091314
nr 809 1314
Litografi
3 st efter Chagall, ej signerade, 30x24
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 25 februari 2013
kl 19:19:37
1.600 kr
1.800 kr